Léčebné lázně Bohdaneč – resort Medical Spa

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Jsme spolehlivým partnerem v péči o Vaše zdraví a pohodu, poskytujeme rozsáhlé nadstandardní služby spojující léčbu pohybového aparátu s prvky wellness, a to vše na jednom místě. S důrazem na odbornost, prevenci a vzdělávání zajišťujeme individuální přístup, aby každý klient obdržel péči odpovídající jeho potřebám. Naše komplexní péče zlepšuje celkový zdravotní stav. Nabídka pobytů představuje širokou paletu možností. Od jednodenních wellness pobytů až po několikadenní léčebné pobyty s využitím screeningových laboratorních vyšetření. Jsme přesvědčeni, že spojení tradiční medicíny s prvky relaxace a prevence vede ke zlepšení kvality života. Nacházíme se nedaleko Pardubic, se kterými jsme propojeny městskou hromadnou dopravou.

Filosofií Medical Spa jsou nadstandardní služby založené na individuálním přístupu lékařského personálu ke každému klientovi.

Zvýhodněná nabídka léčebných a wellness pobytů:

10% sleva na vybrané léčebné a wellness pobyty pro členy odborových organizací sdružených v ČMKOS

20% sleva na vybrané léčebné a wellness pobyty pro členy odborových organizací sdružených v ČMKOS s uzavřenou smlouvou na DIP u společnosti ATRIS

Nabídka pobytů se slevou:

WELLNESS S VŮNÍ ADVENTU - sezónní pobyt (u tohoto pobytu není potřeba zadávat slevový kód, sleva 15% je již započítána)

ODPOLEDNE PLNÉ ODPOČINKU

RELAX PRO ŽENY